1

Жіночий бухгалтерський гороскоп

Фінанси. Середа — сприятливий день для більшості грошових операцій, оформлення документів, взаємодії з банками, придбань. У побутовому відношенні існує ймовірність переплатити за товар або послугу. Четвер — також вдалий день для справ, пов’язаних з фінансами, договорами, інформаційною та аналітичною роботою. У п’ятницю зростає ймовірність помилкових рішень, невдалих купівель, хиб та шахрайства. У зв’язку з цим бажано контролювати витрати й перевіряти якість того, за що доводиться платити. Субота підходить лишень для повсякденних розрахунків та покупок. Цього дня не варто позичати гроші, відкривати депозит,  інвестувати. Неділя — нейтральний день, більше підходить для поточних витрат.

Взаємини зі зверхниками. У середу й четвер можна розраховувати на конструктивний діалог, підписання необхідних документів, вирішення нагальних питань. У середу це простіше буде зробити до 10:00 і з 16:00 до 18:00, а в четвер — з 12:00 до 14:00, хоча загалом в інші години великих перешкод не очікується. У п’ятницю шансів буде менше й увесь час доведеться контролювати ситуацію. Необхідні питання радше вирішити з 10:00 до 12:00.

Особисте життя. Середа — день неоднозначний. У стосунках потрібно більше розуміння та дотримання чужих меж. Четвер — гарний день для знайомств, інтелектуального спілкування та поїздок. У п’ятницю можна стикнутися з обманом або плутаниною, зростає ризик захворювань. Субота більше підходить для внутрішньосімейних стосунків, так само як і неділя.

Олена АЛЕКСАНДРОВА, астролог