Як організувати прийом вторсировини та металобрухту в населення
У статті ми розглянемо, як юрособі або підприємцю налагодити прийом вторсировини та брухту чорних і кольорових металів на переробку в населення та які податки потрібно сплачувати.
Багато хто не звертає уваги на такий перспективний напрямок у бізнесі, як приймання вторсировини та металобрухту. Цей недооцінений керунок1 діяльності не потребує великих грошових вливань. Як показує практика, пункти прийому вторсировини та брухту ніколи не пустують, позаяк кожна фізособа може знайти у себе вдома непотрібний крам, який за бажанням можна здати на переробку та ще й отримати за це кошти. Тут можна розгледіти одразу три вигоди для потенційного клієнта: і довкілля бережемо, і копійчину заробляємо, і від непотребу домівку звільняємо.
І наостанок — Дар’я Донцова2 заробила на своїх романах мільйон, потім здала макулатуру та заробила мільярд. До чого це? А до того, що не варто недооцінювати перспективність бізнесу з приймання вторсировини, позаяк позитивних моментів його ведення набагато більше, ніж негативних.
2 Дар’я Донцова — авторка іронічних детективів.
Андрій САВЕНОК,
консультант газети “Все про бухгалтерський облік”
Нещодавно сперечалася з новим бухом, що екоподаток за макулатуру сплачувати не потрібно. Ваша стаття поставила крапку. Вельми вдячна!
Ахаха) про Донцову прямо в точку! Ну вы и шутники!)))
Классная статья, прочел на одном дыхании. И Дарью Донцову здорово ввернул 🙂 Буду следить за публикациями этого автора