| Каталог статей |       | Спецвипуски |       Корисні посилання      
публікація з № 29 за 29.03.2021 р.

Капіталізація процентів за кредитом: визначення важливих термінів

Куди б платник податків не ткнувся, чим би не займався, скільки б у нього не було всяких консультантів — від ризиків, а особливо податкових, нікуди не втечеш. І якщо результати появи деяких із них, у силу своїх майже нікчемних наслідків, в принципі й не турбують, то коли йтиметься про податок на прибуток…

Ні для кого не секрет, що у контролерів є “улюблені теми” для перевірки, які вони оминути не можуть, і основні з них — витрати та ПДВ.

Якщо до “фіктивних” контрагентів та “безтоварних” операцій усі вже давно звикли, то щодо капіталізації фінансових витрат (включення до собівартості кваліфікаційного активу), особливо у ревізорів, виникає безліч запитань й абсолютно нелогічних висновків. Саме тому ми й написали цю невеличку консультацію. Зроблені в ній висновки допоможуть надати гідну відповідь на запитання податківців під час перевірки.

Увага! Повна версія статті доступна лише передплатникам газети "Все про бухгалтерський облік"!
Авторизуйтеся, будь ласка:
Отримати код передплатника можна за телефоном (067) 325-60-58 або (044) 365-02-82.
Стати передплатником
Увага! Після авторизації натисніть Ctrl+F5, якщо сторінка відображається некоректно.

Владислав ГОЛОВАТЮК,
юрист

Список використаних нормативно-правових актів:

1. ПКУ — Податковий кодекс України від 02.12.10 р.  № 2755­VI у чинній станом на 05.08.19 р. редакції.

2. Закон про бухоблік — Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.99 р. № 996­XIV у чинній станом на 05.08.19 р. редакції.