| Каталог статей |       | Спецвипуски |       Корисні посилання      
публікація з № 29 за 29.03.2021 р.

Капіталізація процентів за кредитом: визначення важливих термінів

Куди б платник податків не ткнувся, чим би не займався, скільки б у нього не було всяких консультантів — від ризиків, а особливо податкових, нікуди не втечеш. І якщо результати появи деяких із них, у силу своїх майже нікчемних наслідків, в принципі й не турбують, то коли йтиметься про податок на прибуток…

Ні для кого не секрет, що у контролерів є “улюблені теми” для перевірки, які вони оминути не можуть, і основні з них — витрати та ПДВ.

Якщо до “фіктивних” контрагентів та “безтоварних” операцій усі вже давно звикли, то щодо капіталізації фінансових витрат (включення до собівартості кваліфікаційного активу), особливо у ревізорів, виникає безліч запитань й абсолютно нелогічних висновків. Саме тому ми й написали цю невеличку консультацію. Зроблені в ній висновки допоможуть надати гідну відповідь на запитання податківців під час перевірки.

Увага!

Зараз сайт на технічному обслуговуванні та оновленні кодів доступів.

Для оновлення коду передплатника зверніться на електронну пошту code@vobu.com.ua У листі вкажіть Ваш код ЄДРПОУ та період передплати, і Вам надійде лист з оновленим кодом.

Вибачте за тимчасові незручності.

Владислав ГОЛОВАТЮК,
юрист

Список використаних нормативно-правових актів:

1. ПКУ — Податковий кодекс України від 02.12.10 р.  № 2755­VI у чинній станом на 05.08.19 р. редакції.

2. Закон про бухоблік — Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.99 р. № 996­XIV у чинній станом на 05.08.19 р. редакції.

error: Копіювання матеріалів сайту заборонено!