Починаємо новий звітний рік без ускладнень
Новий рік для бухгалтера, мов аркуші чистого паперу, на якому він буде вимальовувати обліковоподаткові візерунки 2021 року. Щоб це приносило задоволення в роботі і не ставало на заваді професійному росту, потрібно дещо зробити. Що саме — читайте далі.
Фінзвітність-2020
Новий рік приносить бухгалтеру не лише святкове задоволення, а й спонукає до нових справ та досягнень. Одним із найперших завдань є підготовка до складання та подання фінзвітності за 2020 рік. Ми вже потурбувалися, щоб цей процес відбувся у вас якомога легше й приємніше. З фаховими рекомендаціями щодо правил фінзвітування можна ознайомитися в спецвипуску газети “Все про бухгалтерський облік” № 117 за 2020 рік. Його статті нагадають вам про форми, строки і порядок подання фінзвітності, зосібна, хто зобов’язаний подавати фінзвітність, про її склад, у які строки подавати фінзвітність до органів держстатистики і податківцям.
Також тут ви знайдете рекомендації щодо закриття фінансового звітного року і заповнення форм фінзвітності: починаючи з Балансу (Звіту про фінансовий стан) і закінчуючи Звітом за сегментами. Сподіваємося, що ця своєчасна інформація стане вам у пригоді.
Олександра МІРОХІНА, консультант
з обліку та оподаткування, м. Київ
1 Методичні рекомендації щодо облікової політики підприємства, затверджені наказом Мінфіну України від 27.06.13 р. № 635.
2 Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затверджені наказом Мінфіну України від 02.09.14 р. № 879.
3 Закон України “Про валюту і валютні операції” від 21.06.18 р. № 2473-VIII.
4 Порядок видачі висновку щодо продовження граничних строків розрахунків за окремими операціями з експорту та імпорту товарів, установлених Національним банком, затверджений постановою КМУ від 13.02.19 р. № 104.
5 Поент — зміст, основна суть.
Дуже вчасно! Якби не ви, про дещо важливе забули б!
Дякую за інформацію!