1 відгук
-
Сповіщення: Увесь № 46 за 2026 р. – Газета "Все про бухгалтерський облік"


Компанія (ТОВ на загальній системі, платник ПДВ) у 2026 р. планує виплатити дивіденди нерезиденту зі США, у т.ч. шляхом взаємозаліку з дебіторською заборгованістю перед цим засновником-нерезидентом (йому належить 100% корпоративних прав ТОВ). Чи можна це зробити? І чи треба в такому разі утримувати податок на репатріацію? Якщо так, то чи можна застосувати конвенцію зі США та 5% ставку податку на репатріацію?
Запитання з редакційної пошти
Антоніна КУРИЛЕНКО, консультант
з обліку та оподаткування, м. Київ