Виділення “в натурі” частки земділянки, що перебуває у спільній частковій власності двох фізосіб


Маю частини двох паїв зі співвласником. Вона користується ними без договору оренди й не платить. Хочу забрати. Не йде ні на який контакт. Як можна виділити землю “в натурі”, щоб самому розпоряджатися?
Лариса МИРОНЮК, юристка,
Адвокатське бюро “Висіцької “ВІВ Лігал”,
м. Київ