1 відгук
-
Сповіщення: Увесь № 49 за 2026 р. – Газета "Все про бухгалтерський облік"


Будівельна компанія будує і продає майбутні об’єкти нерухомості (далі — МОН) — квартири. Перший платіж інвестор вносить до реєстрації МОН, а потім проходить його реєстрація з присвоєнням ідентифікатора й усі наступні платежі вносяться вже на підставі зареєстрованого у нотаріуса договору та присвоєння МОНу ідентифікатора. Як складати ПН на ці платежі? Чи номер ідентифікатора обов’язково зазначати в номенклатурі?
Ольга САМОФАЛОВА,
податковий консультант