1 відгук
Вогнегасники: комісія та списання

СИТУАЦІЯ. У відділі культури міської ради (бюджетна організація) є на балансі вогнегасники, в яких термін експлуатації вже минув. Чи можемо ми самі створити комісію з осіб, що пройшли навчання з пожежної безпеки й списати ці вогнегасники з подальшою передачею їх на утилізацію? Чи висновок про їхню непридатність може зробити тільки спеціалізована організація після проведення їхнього технічного діагностування (ця процедура, звісно, платна)?
Людмила ГРИГОРЧАК,
“Бухгалтерський сервіс-онлайн”, м. Ірпінь
Your explanation made this topic much clearer. Visit father full teacher that world sea.