1

Додаток до № 77 за 2022 р.


Увага! Повна версія статті доступна лише передплатникам газети "Все про бухгалтерський облік"!
Авторизуйтеся, будь ласка:
Стати передплатником
Увага! Після авторизації натисніть Ctrl+F5, якщо сторінка відображається некоректно.

Зміст

Податковий блог

Для кого застосування РРО — обов’язок (М. Кавин)

Територія ЗІР

Чи повинен “спеціальний” єдинник подавати деку з ПДВ

Як відбувається повернення ПДВ з бюджету

Чи впливає сплата “господарських” штрафів на податок на прибуток

Чи буде штраф за невчасне подання Об’єднаного розрахунку

Єдинник перейшов на 2% посеред місяця: за який період подавати “спецдекларацію”

Як підприємцю на 2% єдиного податку заповнити уточнюючу декларацію

Підприємці-ресторатори на єдиному податку: чи потрібен РРО у селі

Розрахунків не було: чи подавати звіт про КОРО

Які граничні строки за ЗЕД-операціями діють під час війни

Чи повинен власник роздрібно-тютюнової ліцензії подавати акцизну деку під час війни

Як заповнити акцизну звітність виробникам алкоголю

Як заповнити розрахунок рентної плати за видобування корисних копалин

Чи можна заплатити податки із закордонного рахунку

Трудові відносини

Методичні рекомендації щодо організації трудових відносин в органах місцевого самоврядування в умоваї воєнного стану (доповнена редакція з урахуванням змін, внесених Законом України № 2352-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації трудових відносин”)

Нормативні документи

Закон України від 18.07.2022 р. № 2421-IX “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання трудових відносин з нефіксованим робочим часом” (до матеріалу на стор. 4)

Постанова КМУ від 05.08.2022 р. № 891 “Про реалізацію експериментального проекту щодо взяття на державний облік (зняття з обліку і коригування відомостей про об’єкт) об’єктів, які справляють
або можуть справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, в електронній формі”

Порядок реалізації експериментального проекту щодо взяття на державний облік (зняття з обліку і коригування відомостей про об’єкт) об’єктів, які справляють або можуть справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, в електронній формі, затверджений постановою КМУ від 05.08.2022 р. № 891

Перелік відомостей щодо взяття на державний облік (зняття з обліку і коригування відомостей про об’єкт) об’єктів, які справляють або можуть справити шкідливий вплив на здоров’я людей і стан атмосферного повітря, видів та обсягів забруднюючих речовин, що викидаються в атмосферне повітря, затверджений постановою КМУ
від 05.08.2022 р. № 891

Наказ Міністерства фінансів України від 28.07.2022 р. № 220 “Про затвердження Порядку списання безнадійного податкового боргу платників податків”

Порядок списання безнадійного податкового боргу платників податків, затверджений наказом Міністерства фінансів України від 28.07.2022 р. № 220

Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку від 05.08.2022 р. № 1067 “Про особливості виконання окремих вимог законодавства у сфері фінансового моніторингу протягом дії воєнного стану”

Наказ Міністерства розвитку громад та територій України від 06.08.2022 р. № 144 “Про затвердження Методики проведення обстеження та оформлення його результатів”

Методика проведення обстеження та оформлення його результатів, затверджена наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 06.08.2022 р. № 144

Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 20.06.2022 р. № 1064 “Про внесення змін до деяких наказів Міністерства охорони здоров’я України”

Практика —  у судових рішеннях

Огляд правових позицій КГС ВС щодо забезпечення позову у корпоративних спорах (рішення, внесенні до ЄДРСР за період з 01.01.2021 р. по 01.06.2022 р.)

Огляд правових позицій КГС ВС щодо застосування належних та ефективних способів захисту корпоративних прав (рішення, внесенні до ЄДРСР за період з 01.01.2021 р. по 01.06.2022 р.)

Літературна сторінка

Поезія
“Батальйон добровольчий “Байкал”…” (Є. Юхниця)