1

Як оформити повернення товарів вартістю менш як 100 грн

Чи треба касиру — оператору РРО у ситуа­ції, коли сума коштів, виданих під час повернення споживачем товару, не перевищує 100 грн, оформляти якийсь документ, окрім видаткового касового чека?



ВІДПОВІДЬ: Пунктом 7 р. ІІІ Порядку реєстрації та застосування РРО реєстрацію видачі коштів у разі повернення товару (відмови від послуги) здійснюють через реєстрацію від’ємної суми. Водночас заборонено реєструвати через РРО від’ємні суми з використанням операції “сторно”.




Увага! Повна версія статті доступна лише передплатникам газети "Все про бухгалтерський облік"!
Авторизуйтеся, будь ласка:
Стати передплатником
Увага! Після авторизації натисніть Ctrl+F5, якщо сторінка відображається некоректно.

#товари, #РРО, #КасовийЧек