Форум редакції газети “Все про бухгалтерський облік” МенюНавігація по форумуФорумАктивністьНавігаційна стежка форуму – Ви тут:ФорумБухгалтерам: Оплата праці та трудові відносиниЗ якої дати брати лікарняний до р …Опублікувати відповідьОпублікувати відповідь: З якої дати брати лікарняний до розгляду <blockquote><div class="quotetitle">Цитата з Гість від 08.04.2026, 07:25</div>Хтось знає, коли оновлюється статус до "Готово до сплати"? Чи може бути так, що нарахування відбудуться в лютому, і вони також відобразяться у лютневій Об'єднаній звітності? У мене складається враження, що я застряг у будинку <a href="https://grannyfree.io/">Granny</a>, чекаючи поки ці зміни, як вихід з її лабіринту, нарешті відбудуться. Хтось стикався з подібною ситуацією?</blockquote><br> Скасувати