1

Трактор у полі підірвався на міні: як показати в обліку

На превеликий жаль, усе частіше з’являються повідомлення про те, що під час сільськогосподарських робіт техніка в полі наражається на страшні “подарунки” війни. Як наслідок — залізні коні непридатні до використання. Тож у цій статті ми розповімо, як відобра­зити в обліку знищений трактор.


Увага! Повна версія статті доступна лише передплатникам газети "Все про бухгалтерський облік"!
Авторизуйтеся, будь ласка:
Стати передплатником
Увага! Після авторизації натисніть Ctrl+F5, якщо сторінка відображається некоректно.

Наталія ВОЛОШИНА,
консультант газети “Все про бухгалтерський облік”

Список використаних нормативно-правових актів:

1. ПКУ — Податковий кодекс України.

2. Закон про бухоблік — Закон України “Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні” від 16.07.99 р. №  996-XIV.

3. Положення №  879 — Положення про інвентаризацію активів та зобов’язань, затверджене наказом Мінфіну України від 02.09.14 р. №  879.

4. Методрекомендації №  561 — Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку основних засобів, затверджені наказом Мінфіну України від 30.09.03 р. №  561.

5. Методрекомендації №  2 — Методичні рекомендації з бухгалтерського обліку запасів, затверджені наказом Мінфіну України від 10.01.07 р. №  2.

6. УПК №  673 — Узагальнююча податкова консультація щодо документального підтвердження знищення або зруйнування основних виробничих або невиробничих засобів, затверджена наказом Мінфіну України від 03.08.18 р. №  673.

7. ЗІР — Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс.

#ВоєннийСтан, #бухоблік, #СільськеГосподарство, #ПДВ