1

Жіночий бухгалтерський гороскоп

Фінанси. У понеділок протягом дня грошові операції та оформлення документації минатимуть вдало, а у вівторок успішнішою видасться друга половина дня — після 13:00. У середу з ранку доведеться виконувати нагальні справи в напруженому ритмі, час із 11:00 до 13:00 не дуже слушний для вирішення важливих питань. Водночас цей день згодиться для погашення заборгованості, оформлення кредиту, а також для затребування боргу.

Взаємини зі зверхниками. У понеділок для перемовин і взаємодії з контролюючими інстанціями найліпшим буде час із 09:00 до 13:00. У вівторок можливі неузгодження, порушення домовленостей, час після 13:00 може стати більш результативним. Середа — гарний день для звернення із проханнями, одержання дозволів і необхідних гарантій, надсилання звітів до податкової інспекції.

Особисте життя. Понеділок і вівторок загалом сприятливі дні для налагодження стосунків. Середа може додати нервозного настрою зранку, імовірні недостатнє розуміння та відсутність такту в спілкуванні з представниками протилежної статті, однак, за бажання, можна буде домовитися й вирішити конфлікт мирним шляхом. Не варто цього дня відвідувати тих, хто занедужав.

Олена АЛЕКСАНДРОВА,
астролог