Термінал без РРО


Новостворений ФОП (3 група) отримав у банку термінал та почав приймати платежі через нього в березні. РРО/ПРРО не встановлено. Чеки — не фіскальні. Як вийти з цієї ситуації?


Новостворений ФОП (3 група) отримав у банку термінал та почав приймати платежі через нього в березні. РРО/ПРРО не встановлено. Чеки — не фіскальні. Як вийти з цієї ситуації?