1

Сумісника призвали до війська: чи зберігати середній заробіток

Нашого працівника-сумісника призвали до війська.



Чи треба за ним зберігати зарплату? Якщо так, то в якому розмірі?



Запитання з консультаційної лінії



ВІДПОВІДЬ: За працівником, якого призвали на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період або прийнятими на військову службу за контрактом, під час дії особливого періоду на строк до його закінчення або до дня фактичного звільнення роботодавці зобов’язані зберігати місце роботи, посаду й середній заробіток. Це правило закріплено в ст. 119 КЗпП та поширюється як на основних працівників, так і на сумісників.




Увага! Повна версія статті доступна лише передплатникам газети "Все про бухгалтерський облік"!
Авторизуйтеся, будь ласка:
Стати передплатником
Увага! Після авторизації натисніть Ctrl+F5, якщо сторінка відображається некоректно.

Віктор НАГОРНИЙ,
консультант газети
“Все про бухгалтерський облік”

#ВоєннийСтан, #ТрудовіВідносини, #зарплата, #мобілізація