| Каталог статей |       | Спецвипуски |       Корисні посилання      

Форум редакції газети “Все про бухгалтерський облік”

Навігація по форуму

Чи треба інвентаризувати паливо в баках щомісяця

Цитата

Доброго дня. Наше підприємство займається автоперевезеннями. Власних резервуарів для зберігання палива ми не маємо, заправляємо дизель в авто і ведемо облік надходження (заправки, талонів) та його витрачання. Добігають кінця строки річної інвентаризації, то, мабуть, і залишки палива в баках доведеться проінвентаризувати. Але чули, що інвентаризацію палива в баках автомобіля слід проводити щомісячно — чи дійсно це так? Які особливості інвентаризації палива в баках?

Цитата

Доброго дня!

Вітаю Вас на форумі редакції газети "Все про бухгалтерський облік"!

Відповідь на це запитання Ви зможете знайти у 96 номері  газети "Все про бухгалтерський облік".

Чекаємо від Вас нових запитань. Будемо раді  Вам допомогти!

Цитата

Your bed feels empty. Your skin craves touch. Escorts Service in Rajendra Place understand that hunger. They come dressed in confidence and leave you breathless. From teasing whispers to passionate embraces, every second is designed to make you forget your name and remember only pleasure.