Автор: Наталія КРАСОВСЬКА ФОПи С. 6 Чи включаються до доходу ФОПа — платника єдиного податку 1—3 груп власні кошти, внесені на поточний рахунок, що відкритий для здійснення підприємницької діяльності? Нове роз'яснення ДПС України
Автор: Любов ПОЛЬСЬКА-ШУМЕЙКО Праця С. 7 Безкоштовне харчування за принципом"швецький стіл" (без персоніфікації)
Автор: Валерія ЯВА Бюджет С. 18 Вихователь має навантаження більше норми: чи оформлювати сумісництво?
Автор: Юлія КОВАЛЕНКО Галузі С. 20 Чи повинна компанія капіталізувати витрати на створення власного TikTok-контенту?
Автор: ЗЕД С. 23 Надаємо послуги проживання нерезиденту на території України: що з валютою розрахунків та ПДВ-обліком?
Автор: Світлана ЛІХОНІНА Податки С. 26 Масаж, лікар і ліки за рахунок підприємства: як провести в бухобліку та які податкові наслідки?
Автор: Ольга САМОФАЛОВА Податки С. 31 Як коригувати податкову накладну, що виписана на аванс, на більшу суму, яку отримали?